Forumul nostru va organiza campionate/turnee de FIFA 08

AcasaAcasa  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  CalendarCalendar  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forumul nostru !

Distribuiţi | 

Sougou a ajuns la un spital din Braga !

In jos 
AutorMesaj
ecHoO

Puncte : 55
Data de inscriere : 12/09/2012
Varsta : 22
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Sougou a ajuns la un spital din Braga !   Joi Sept 20, 2012 12:44 am

[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

Preşedintele CFR Cluj, Iuliu Mureşan, a declarat, miercuri seară, că jucătorul senegalez Modou Sougou a fost transportat la spitalul de neurochirurgie din Braga, după ce a suferit o comoţie cerebrală la meciul cu Sporting, câştigat, cu scorul de 2-0, în prima etapă a grupei H a Ligii Campionilor.

"Sougou este la neurochirurgice, la spitalul din Braga. A fost lovit la cap şi a făcut comoţie cerebrală şi a căzut inert, fără să se apere, să mai pună mâna. S-a lovit şi la coaste, dar asta mai înainte", a declarat Mureşan la Dolce Sport.

Sursa : gandul.info

______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Simionescu

Puncte : 8
Data de inscriere : 13/09/2012
Varsta : 22
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Sougou a ajuns la un spital din Braga !   Vin Sept 21, 2012 7:58 am

Naspa mi-a placut cum a jucat in meciul cu Braga, este un jucator foarte bun si are un sprint incredibil. Sper sa se faca bine sa joace meciurile mai importante macar.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Sougou a ajuns la un spital din Braga !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FIFA Challenge :: Sport :: Stiri din fotbal-
Mergi direct la: